11/08 20:00 ADO Den Haag

Utrecht

0

ADO Den Haag - Utrecht

30/04 18:00 AZ Alkmaar

Vitesse

0

AZ Alkmaar - Vitesse

02/03 20:45 Pénalty AZ Alkmaar

Cambuur

0

AZ Alkmaar - Cambuur

01/03 20:45 Sparta Rotterdam

Vitesse

0

Sparta Rotterdam - Vitesse

26/01 20:45 Vitesse

Feyernoord Rotterdam

0

Vitesse - Feyernoord Rotterdam

25/01 20:45 AZ Alkmaar

Heerenveen

0

AZ Alkmaar - Heerenveen

25/01 18:30 Pénalty Utrecht

Cambuur

0

Utrecht - Cambuur

24/01 20:45 Pénalty FC Volendam

Sparta Rotterdam

0

FC Volendam - Sparta Rotterdam

15/12 20:45 Heracles

Sparta Rotterdam

0

Heracles - Sparta Rotterdam

15/12 18:30 Cambuur

Ajax

0

Cambuur - Ajax

14/12 20:45 Feyernoord Rotterdam

ADO Den Haag

0

Feyernoord Rotterdam - ADO Den Haag

14/12 20:00 Vitesse

Jodan Boys

0

Vitesse - Jodan Boys

14/12 20:00 AZ Alkmaar

ASWH

0

AZ Alkmaar - ASWH

14/12 18:30 PEC Zwolle

Utrecht

0

PEC Zwolle - Utrecht

13/12 20:45 IJsselmeervogels

Heerenveen

0

IJsselmeervogels - Heerenveen

13/12 18:30 FC Volendam

VVSB

0

FC Volendam - VVSB

27/10 20:45 Eindhoven

Heerenveen

0

Eindhoven - Heerenveen

27/10 18:30 PEC Zwolle

VV Venlo

0

PEC Zwolle - VV Venlo

26/10 20:45 Feyernoord Rotterdam

Excelsior

0

Feyernoord Rotterdam - Excelsior

26/10 20:00 Vitesse

RKC Waalwijk

0

Vitesse - RKC Waalwijk

26/10 20:00 AZ Alkmaar

Emmen

0

AZ Alkmaar - Emmen

26/10 20:00 IJsselmeervogels

Koninklijke HFC

0

IJsselmeervogels - Koninklijke HFC

26/10 20:00 Heracles

UNA

0

Heracles - UNA

26/10 20:00 Utrecht

Groningen

0

Utrecht - Groningen

26/10 18:30 Kozakken Boys

Ajax

0

Kozakken Boys - Ajax

25/10 20:45 Sparta Rotterdam

PSV Eindhoven

0

Sparta Rotterdam - PSV Eindhoven

25/10 20:00 Prolongations Spakenburg

ASWH

0

Spakenburg - ASWH

25/10 20:00 Prolongations FC Volendam

Almere City

0

FC Volendam - Almere City

25/10 20:00 Go Ahead Eagles

Jodan Boys

0

Go Ahead Eagles - Jodan Boys

25/10 20:00 TEC

Cambuur

0

TEC - Cambuur

25/10 20:00 ADO Den Haag

SC Telstar

0

ADO Den Haag - SC Telstar

25/10 18:30 VVSB

Katwijk

0

VVSB - Katwijk

22/09 20:45 Feyernoord Rotterdam

FC Oss

0

Feyernoord Rotterdam - FC Oss

22/09 20:00 ASV De Dijk

Vitesse

0

ASV De Dijk - Vitesse

22/09 20:00 HSC '21

TEC

0

HSC '21 - TEC

22/09 18:30 Twente

Utrecht

0

Twente - Utrecht

21/09 20:45 Ajax

Willem II

0

Ajax - Willem II

21/09 20:00 Sparta Rotterdam

FC Dordrecht

0

Sparta Rotterdam - FC Dordrecht

21/09 20:00 Achilles Veen

VVSB

0

Achilles Veen - VVSB

21/09 20:00 Prolongations Excelsior Maassluis

Heracles

0

Excelsior Maassluis - Heracles

21/09 20:00 Pénalty NEC

ADO Den Haag

0

NEC - ADO Den Haag

21/09 20:00 Lienden

AZ Alkmaar

0

Lienden - AZ Alkmaar

21/09 20:00 Katwijk

Harkemase Boys

0

Katwijk - Harkemase Boys

21/09 20:00 UNA

SV Huizen

0

UNA - SV Huizen

21/09 20:00 De Treffers

ASWH

0

De Treffers - ASWH

21/09 20:00 Spakenburg

Fortuna Sittard

0

Spakenburg - Fortuna Sittard

21/09 20:00 Koninklijke UD

OJC Rosmalen

0

Koninklijke UD - OJC Rosmalen

21/09 20:00 DVS 33

PEC Zwolle

0

DVS 33 - PEC Zwolle

21/09 18:30 PSV Eindhoven

Roda JC

0

PSV Eindhoven - Roda JC

21/09 17:00 Dongen

Go Ahead Eagles

0

Dongen - Go Ahead Eagles

20/09 20:45 Prolongations Heerenveen

De Graafschap

0

Heerenveen - De Graafschap

18/08 20:00 Cambuur

Jong Ajax

0

Cambuur - Jong Ajax

18/08 20:00 FC Volendam

Helmond Sport

0

FC Volendam - Helmond Sport

18/08 20:00 RKC Waalwijk

Emmen

0

RKC Waalwijk - Emmen

18/08 20:00 MVV Maastricht

Go Ahead Eagles

0

MVV Maastricht - Go Ahead Eagles

18/08 20:00 Eindhoven

SC Telstar

0

Eindhoven - SC Telstar

18/08 20:00 Den Bosch

Jong AZ

0

Den Bosch - Jong AZ

18/08 20:00 Fortuna Sittard

FC Dordrecht

0

Fortuna Sittard - FC Dordrecht

18/08 20:00 NEC

Almere City

0

NEC - Almere City

14/05 14:00 Jong De Graafschap

Quick '20

0

Jong De Graafschap - Quick '20

14/05 14:00 Juliana '31

Achilles '29 II

0

Juliana '31 - Achilles '29 II

14/05 14:00 OJC Rosmalen

Be Quick 1887

0

OJC Rosmalen - Be Quick 1887

14/05 14:00 ASV De Dijk

Magreb '90

0

ASV De Dijk - Magreb '90

14/05 14:00 Dongen

JVC Cuijk

0

Dongen - JVC Cuijk

14/05 14:00 HBS

Den Bosch II

0

HBS - Den Bosch II

14/05 14:00 USV Hercules

OFC Oostzaan

0

USV Hercules - OFC Oostzaan

14/05 14:00 HSC '21

EVV

0

HSC '21 - EVV

14/05 14:00 Westlandia

UDI '19

0

Westlandia - UDI '19

13/05 15:00 ODIN '59

SV Huizen

0

ODIN '59 - SV Huizen

13/05 15:00 Rijnsburgse Boys

Capelle

0

Rijnsburgse Boys - Capelle

13/05 15:00 SteDoCo

VVOG

0

SteDoCo - VVOG

13/05 15:00 DVS 33

Scheveningen

0

DVS 33 - Scheveningen

13/05 15:00 Harkemase Boys

FC Rijnvogels

0

Harkemase Boys - FC Rijnvogels

13/05 15:00 Groningen II

Lisse

0

Groningen II - Lisse

13/05 15:00 ASWH

Almere City II

0

ASWH - Almere City II

13/05 15:00 Volendam II

ONS Sneek

0

Volendam II - ONS Sneek

13/05 15:00 Quick Boys

IJsselmeervogels

0

Quick Boys - IJsselmeervogels

07/05 14:30 JVC Cuijk

Jong De Graafschap

0

JVC Cuijk - Jong De Graafschap

07/05 14:30 Magreb '90

OJC Rosmalen

0

Magreb '90 - OJC Rosmalen

07/05 14:30 OFC Oostzaan

HSC '21

0

OFC Oostzaan - HSC '21

07/05 14:30 Quick '20

Westlandia

0

Quick '20 - Westlandia

07/05 14:30 UDI '19

USV Hercules

0

UDI '19 - USV Hercules

07/05 14:30 Achilles '29 II

HBS

0

Achilles '29 II - HBS

07/05 14:30 Den Bosch II

Juliana '31

0

Den Bosch II - Juliana '31

07/05 14:30 Be Quick 1887

Dongen

0

Be Quick 1887 - Dongen

07/05 14:30 EVV

ASV De Dijk

0

EVV - ASV De Dijk

06/05 14:30 Lisse

DVS 33

0

Lisse - DVS 33

06/05 14:30 FC Rijnvogels

Rijnsburgse Boys

0

FC Rijnvogels - Rijnsburgse Boys

06/05 14:30 Scheveningen

ASWH

0

Scheveningen - ASWH

06/05 14:30 Capelle

Harkemase Boys

0

Capelle - Harkemase Boys

06/05 14:30 IJsselmeervogels

Volendam II

0

IJsselmeervogels - Volendam II

06/05 14:30 ONS Sneek

Groningen II

0

ONS Sneek - Groningen II

06/05 14:30 SV Huizen

Quick Boys

0

SV Huizen - Quick Boys

06/05 14:30 VVOG

ODIN '59

0

VVOG - ODIN '59

06/05 14:30 Almere City II

SteDoCo

0

Almere City II - SteDoCo

30/04 14:30 UDI '19

Quick '20

0

UDI '19 - Quick '20

30/04 14:30 Jong De Graafschap

Achilles '29 II

0

Jong De Graafschap - Achilles '29 II

30/04 14:30 HSC '21

Den Bosch II

0

HSC '21 - Den Bosch II

30/04 14:30 Dongen

EVV

0

Dongen - EVV

30/04 14:00 Juliana '31

OFC Oostzaan

0

Juliana '31 - OFC Oostzaan

30/04 14:00 HBS

Magreb '90

0

HBS - Magreb '90

30/04 14:00 ASV De Dijk

Be Quick 1887

0

ASV De Dijk - Be Quick 1887

30/04 14:00 USV Hercules

OJC Rosmalen

0

USV Hercules - OJC Rosmalen

30/04 14:00 Westlandia

JVC Cuijk

0

Westlandia - JVC Cuijk

29/04 15:00 Quick Boys

Almere City II

0

Quick Boys - Almere City II

29/04 15:00 ASWH

Capelle

0

ASWH - Capelle

29/04 15:00 DVS 33

ODIN '59

0

DVS 33 - ODIN '59

29/04 15:00 Groningen II

IJsselmeervogels

0

Groningen II - IJsselmeervogels

29/04 14:30 Harkemase Boys

Scheveningen

0

Harkemase Boys - Scheveningen