28/07 19:00 SonderjyskE

FC Helsingor

0

SonderjyskE - FC Helsingor

30/07 13:45 Køge

Vejle-Kolding

0

Køge - Vejle-Kolding

20/06 15:00 GVI

Avarta

0

GVI - Avarta

20/06 15:00 Fremad Amager

FC Helsingor

0

Fremad Amager - FC Helsingor

20/06 15:00 Nykobing FA

Herlev

0

Nykobing FA - Herlev

20/06 15:00 Rishoj

Hellerup

0

Rishoj - Hellerup

20/06 15:00 Kjellerup

Blokhus

0

Kjellerup - Blokhus

20/06 15:00 Naestved

Skovbakken

0

Naestved - Skovbakken

20/06 15:00 Ringkobing

Brabrand IF

0

Ringkobing - Brabrand IF

20/06 15:00 Kolding B

Naesby

0

Kolding B - Naesby

20/06 15:00 Thisted

Odder

0

Thisted - Odder

20/06 15:00 Varde

Svendborg

0

Varde - Svendborg

20/06 15:00 Sydvest

Middelfart

0

Sydvest - Middelfart

20/06 15:00 Marienlyst

Kolding IF

0

Marienlyst - Kolding IF

20/06 15:00 Holbaek

Svebolle

0

Holbaek - Svebolle

20/06 15:00 Hvidovre

B 1908

0

Hvidovre - B 1908

20/06 15:00 B 93

Sollerod-Vedbaek

0

B 93 - Sollerod-Vedbaek

20/06 15:00 BK Frem

Avedore

0

BK Frem - Avedore

13/06 15:00 B 1908

Fremad Amager

0

B 1908 - Fremad Amager

13/06 15:00 FC Helsingor

Nykobing FA

0

FC Helsingor - Nykobing FA

13/06 15:00 Herlev

Rishoj

0

Herlev - Rishoj

13/06 15:00 Hellerup

Holbaek

0

Hellerup - Holbaek

13/06 15:00 Svebolle

BK Frem

0

Svebolle - BK Frem

13/06 15:00 Avarta

Hvidovre

0

Avarta - Hvidovre

13/06 15:00 Sollerod-Vedbaek

GVI

0

Sollerod-Vedbaek - GVI

13/06 15:00 Avedore

B 93

0

Avedore - B 93

13/06 15:00 Odder

Kjellerup

0

Odder - Kjellerup

13/06 15:00 Blokhus

Naestved

0

Blokhus - Naestved

13/06 15:00 Skovbakken

Ringkobing

0

Skovbakken - Ringkobing

13/06 15:00 Brabrand IF

Kolding B

0

Brabrand IF - Kolding B

13/06 15:00 Naesby

Marienlyst

0

Naesby - Marienlyst

13/06 15:00 Svendborg

Thisted

0

Svendborg - Thisted

13/06 15:00 Middelfart

Varde

0

Middelfart - Varde

13/06 15:00 Kolding IF

Sydvest

0

Kolding IF - Sydvest

07/06 15:00 Nykobing FA

B 1908

0

Nykobing FA - B 1908

07/06 14:00 Naestved

Odder

0

Naestved - Odder

07/06 13:30 Holbaek

Herlev

0

Holbaek - Herlev

07/06 13:30 Ringkobing

Blokhus

0

Ringkobing - Blokhus

07/06 13:00 Hvidovre

Sollerod-Vedbaek

0

Hvidovre - Sollerod-Vedbaek

07/06 13:00 Fremad Amager

Avarta

0

Fremad Amager - Avarta

07/06 13:00 Kolding B

Skovbakken

0

Kolding B - Skovbakken

06/06 15:00 BK Frem

B 93

0

BK Frem - B 93

06/06 15:00 Rishoj

FC Helsingor

0

Rishoj - FC Helsingor

06/06 15:00 Svebolle

HIK

0

Svebolle - HIK

06/06 15:00 Naesby

Brabrand IF

0

Naesby - Brabrand IF

06/06 15:00 Thisted

Middelfart

0

Thisted - Middelfart

06/06 15:00 Varde

Kolding IF

0

Varde - Kolding IF

06/06 15:00 Marienlyst

Sydvest

0

Marienlyst - Sydvest

06/06 14:00 GVI

Avedore

0

GVI - Avedore

06/06 13:30 Kjellerup

Svendborg

0

Kjellerup - Svendborg

03/06 19:00 Sollerod-Vedbaek

Fremad Amager

0

Sollerod-Vedbaek - Fremad Amager

03/06 19:00 Avarta

Nykobing FA

0

Avarta - Nykobing FA

17/06 15:30 Varde IF Elite

B 1913

0

Varde IF Elite - B 1913

17/06 15:30 Virum-Sorgenfri

Stenløse

0

Virum-Sorgenfri - Stenløse

17/06 15:30 Sonderborg

Hojfyn

0

Sonderborg - Hojfyn

17/06 15:30 Tarup-Paarup

Oure-skolerne

0

Tarup-Paarup - Oure-skolerne

17/06 15:30 Kolding B

Ringkobing

0

Kolding B - Ringkobing

17/06 15:30 Esbjerg II

Fredericia FF

0

Esbjerg II - Fredericia FF

17/06 15:30 Herlev

Jægersborg

0

Herlev - Jægersborg

17/06 15:30 Kastrup

Hillerod

0

Kastrup - Hillerod

17/06 15:30 KFUM Roskilde

Kalundborg

0

KFUM Roskilde - Kalundborg

17/06 15:30 Avedore

Skovshoved

0

Avedore - Skovshoved

17/06 15:30 B 1908

Rishoj

0

B 1908 - Rishoj

17/06 15:30 Tårnby

Ledoje-Smorum

0

Tårnby - Ledoje-Smorum

17/06 15:30 GVI

Herlufsholm

0

GVI - Herlufsholm

17/06 15:30 Fremad Valby

Karlslunde

0

Fremad Valby - Karlslunde

17/06 12:00 Vanlose

Taastrup

0

Vanlose - Taastrup

11/06 13:30 Ringkobing

Esbjerg II

0

Ringkobing - Esbjerg II

11/06 13:00 Kalundborg

Kastrup

0

Kalundborg - Kastrup

11/06 12:00 Herlufsholm

B 1908

0

Herlufsholm - B 1908

10/06 15:00 Hillerod

Herlev

0

Hillerod - Herlev

10/06 15:00 Skovshoved

Tårnby

0

Skovshoved - Tårnby

10/06 15:00 Rishoj

Fremad Valby

0

Rishoj - Fremad Valby

10/06 14:45 Hojfyn

Tarup-Paarup

0

Hojfyn - Tarup-Paarup

10/06 14:00 Taastrup

Virum-Sorgenfri

0

Taastrup - Virum-Sorgenfri

10/06 14:00 Ledoje-Smorum

GVI

0

Ledoje-Smorum - GVI

10/06 13:30 Fredericia FF

Sonderborg

0

Fredericia FF - Sonderborg

10/06 13:00 Jægersborg

Vanlose

0

Jægersborg - Vanlose

10/06 13:00 B 1913

Kolding B

0

B 1913 - Kolding B

10/06 13:00 Stenløse

KFUM Roskilde

0

Stenløse - KFUM Roskilde

10/06 13:00 Karlslunde

Avedore

0

Karlslunde - Avedore

09/06 18:30 Oure-skolerne

Varde IF Elite

0

Oure-skolerne - Varde IF Elite

06/06 19:00 Herlev

Kalundborg

0

Herlev - Kalundborg

05/06 13:30 Ringkobing

B 1913

0

Ringkobing - B 1913

03/06 15:00 Varde IF Elite

Hojfyn

0

Varde IF Elite - Hojfyn

03/06 15:00 Vanlose

Hillerod

0

Vanlose - Hillerod

03/06 15:00 Tårnby

Karlslunde

0

Tårnby - Karlslunde

03/06 14:00 Taastrup

Jægersborg

0

Taastrup - Jægersborg

03/06 13:30 KFUM Roskilde

Virum-Sorgenfri

0

KFUM Roskilde - Virum-Sorgenfri

03/06 13:00 Kastrup

Stenløse

0

Kastrup - Stenløse

03/06 13:00 Tarup-Paarup

Fredericia FF

0

Tarup-Paarup - Fredericia FF

03/06 13:00 B 1908

Ledoje-Smorum

0

B 1908 - Ledoje-Smorum

03/06 13:00 GVI

Skovshoved

0

GVI - Skovshoved

03/06 13:00 Avedore

Fremad Valby

0

Avedore - Fremad Valby

02/06 19:00 Kolding B

Oure-skolerne

0

Kolding B - Oure-skolerne

02/06 19:00 Sonderborg

Esbjerg II

0

Sonderborg - Esbjerg II

02/06 19:00 Rishoj

Herlufsholm

0

Rishoj - Herlufsholm

28/05 13:00 Kalundborg

Vanlose

0

Kalundborg - Vanlose

27/05 15:00 Hillerod

Jægersborg

0

Hillerod - Jægersborg

27/05 15:00 Skovshoved

B 1908

0

Skovshoved - B 1908

27/05 14:45 Hojfyn

Kolding B

0

Hojfyn - Kolding B

27/05 14:00 Esbjerg II

Tarup-Paarup

0

Esbjerg II - Tarup-Paarup